"Bu daha başlangıç"

Fenerbahçe Teknik Direktörü Dick Advocaat, Karabükspor maçının ardından yaptığı açıklamada "Haftalar ilerledikçe pozitif şeyler görüyoruz takımda ama bu sadece başlangıç" diye konuştu.

Haberler - Ntvspor 30.10.2016 - 22:18

"Bu daha başlangıç"

Maçtan sonra yayıncı kuruluşa konuşan Hollandalı teknik adam "Maçtan önce de söyledim; bu akşam alacağımız galibiyet çok önemliydi. Geçen hafta zor bir deplasmanda kazanmıştık. Bu akşamki rakibimiz çok iyi bir takımdı. Birkaç maçlarını izlemiştim daha önce. Bulduğumuz goller bize özgüven kazandırdı. 5 gol attık. Attığımız gollerden ve bazı bölümlerde gösteriğimiz futboldan dolayı mutluyum. Biz biraz geç geldik buraya. Grasshoppers maçından 2 gün önce geldik. Bu kadronun çoğunu tanımıyorduk, bilmiyorduk. Ama artık kadroyu ve oyuncuları tanıyoruz. Geniş bir kadromuz var. Herkesin oynayabileceği bir kadro. Herkes de oynamak istiyor. Haftalar ilerledikçe pozitif şeyler görüyoruz takımda ama bu sadece başlangıç" ifadesini kullandı.

UEFA Avrupa Ligi'nde perşembe günü oynayacakları Manchester United maçına değinen Advocaat "Manchester United maçında kaybedecek bir şeyimiz yok. Onlar son 2 yılda 400 milyon harcadılar. Biz ise bu yıl 10 milyon harcadık. Onları burada sürprize uğratabiliriz. Harika bir takımla karşılaşacağız ama onlara burada zor zamanlar yaşatabiliriz. İlk maçta da ilk 32 dakikada organizasyon anlamında iyiydik. Perşembe günkü maçla ilgili iyi şeyler hissediyorum" dedi.

MEHMET TOPAL'DAN PENALTI AÇIKLAMASI

Sayfa Yükleniyor...