Bucaspor'da ayrılık rüzgarı

Bank Asya 1. Lig takımlarından Bucaspor'da başkan Erdal Gündoğan, TFF'ye başvuran oyuncular için yaptığı açıklamada kendilerinden ayrılmak isteyen oyuncularla ilgili açıklamalarda bulundu.

09.12.2009 - 11:19

Bank Asya 1. Lig ekiplerinden Bucaspor'da, kulüp başkanı Erdal Gündoğan, ''Biz gitmek isteyen oyuncumuzla el sıkışarak ayrılmaktan yanayız'' dedi.

Gündoğan, kulübün resmi internet sitesine yaptığı açıklamada, alacakları için TFF'ye başvuran futbolcularla bir toplantı yaptıklarını, bu oyunculardan Ulaş, Muhammet ve Zafer'in Bucaspor'da kalmaya gönüllü olmadıklarını, Yunus'un ise bu başvurusunu geri çekeceğini belirtti.

Bu futbolcuların son kararlarını bugün bildireceklerini kaydeden Gündoğan, ''Gitmek isteyen oyuncumuzla el sıkışarak ayrılmaktan yanayız. Bugün ayrıca Kenan, Veli ve Ramazan ile de masaya oturacağız. Veli'yi devre arasında satmak gibi bir düşüncemiz var. Çaykur Rizespor maçı öncesinde gidenlerle kalanları belirleyip, yolumuza ona göre devam edeceğiz'' diye konuştu.

Öte yandan, yönetim kurulunun Çaykur Rizespor maçından önce futbolcuların Altay ve Gaziantep Büyükşehir Belediyespor karşılaşmalarının 2'şer bin lira tutan primlerini dağıtacağı bildirildi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...