Bucaspor'da yaprak dökümü

Bucaspor 5 futbolcuyla yollarını ayırırken Tozo'yu transfer etmek için harekete geçti.

Ntvspor 01.06.2010 - 16:11

Turkcell Süper Lig'in yeni ekibi Bucaspor, sözleşmesi sona eren 5 futbolcuyla yollarını ayırdı. Kulüp başkanı Mehmet Bektur yaptığı açıklamada, geçmişte yakaladıkları başarılarda büyük emeği olan ve sözleşmeleri sona eren Yakup Sertkaya, Türker Demirhan, Murat Karakoç, Cem Kargın ve Yunus Altun'un kulüp tarihinde önemli bir yere sahip olacağını ifade etti.

Profesyonel yaşamda sevinçler kadar ayrılıkların da olacağını belirten Bektur, "Sözleşmesi sona eren ve kendilerine değer verdiğimiz oyuncularımıza hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Onları unutmamız mümkün değil" dedi. Bektur, sözleşmesi sona eren Yılmaz Özlem ile yapacakları görüşmeyi ertelediklerini, Cenk Tekelioğlu ile Erman Güraçar'ın ise sözleşmelerinin halen
devam ettiğini sözlerine ekledi.

TOZO İLE GÖRÜŞÜLECEK
Teknik direktör Bülent Uygun ile anlaştıktan sonra transfer çalışmalarını sürdüren Bucaspor Yönetim Kurulunun, 2007-2008'den beri Türkiye'de top koşturan ve geçen sezon Gençlerbirliği forması giyen Mariel Everton Cosmo Da Silva'nın (Tozo) menajeri ile bir araya geleceği öğrenildi.

Bucaspor, transfer çalışmaları kapsamında Hırvat oyuncu Tomas ile bir görüşme yapmış, ayrıca Sivasspor'dan Musa Aydın ve Eskişehirspor'dan Mehmet Yılmaz ile de görüşüleceği belirtilmişti.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...