Bulak: İyi yoldayız

Deplasmanda Trabzonspor'u mağlup eden Konyaspor'da teknik direktör Giray Bulak, haftalar geçtikçe daha iyi oynadıklarını ve kolay kolay yenilmeyecek bir takım olduklarını söyledi.

09.03.2009 - 12:56

Konyaspor Teknik Direktörü Giray Bulak, ligin ikinci yarısında takım olarak çıkış yakaladıklarını belirterek, her geçen hafta daha iyi oynadıklarını ve kolay kolay yenilmeyecek bir takım olduklarını belirtti.

Bulak, Trabzonspor karşısında çok önemli bir galibiyet aldıklarını söyledi.

Maçın ardından ''Tesadüfi bir golle kazandık'' dediğini hatırlatan Bulak, ''Bu mütevaziliğimiz yanlış anlaşıldı. Trabzonspor'un uzun ve yüksek toplarla etkili olma girişimlerine izin vermedik. Çok iyi oynadık ve hak ederek kazandık. Çok önemli pozisyonları da değerlendiremedik'' dedi.

Bulak, ligin ikinci yarısında oyun ve skor anlamında belirgin bir çıkış yakaladıklarını ifade ederek, ''Ara transfer döneminde takıma dahil ettiğimiz oyuncular önemli katkılar sağladı. Bu oyuncuların katkıları aldığımız kararların ne kadar yerinde olduğunu gösterdi. Oyuncularımın isteği, kazanma arzusu ve arkadaşlığı üst düzeyde. Konyaspor olarak çok iyi yoldayız. Her takımı yenebilecek gücümüz var, her maça galibiyet için çıkıyoruz. Kolay kolay yenilmeyecek bir takım olduk. Her geçen gün daha iyi oynuyoruz. Bu oyunumuzun karşılığını da almaya başladık'' diye konuştu.

Hafta sonu Gaziantep ile Konya'da karşılaşacaklarını hatırlatan Bulak, bu maçı da kazanarak son haftalarda yakaladıkları çıkışı sürdürmek istediklerini sözlerine ekledi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...