Bülent Uygun: Aziz Yıldırım'ı sevmem

Kariyerini Katar'da sürdüren Teknik Direktör Bülent Uygun, katıldığı TV programında Aziz Yıldırım’ı sevmediğini söyledi.

NTV Haber 02.01.2015 - 08:38

Bülent Uygun: Aziz Yıldırım'ı sevmem

Teknik Direktör Bülent Uygun, bir televizyon programında açıklamalarda bulundu.

Şike süreci hakkında konuşan Uygun, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım’ı sevmediğini söyledi.

“Aziz Yıldırım’ı çok sevmem” diyen Bülent Uygun, “İnsanlara değer verdiğini düşünmüyorum. Kendi işleri için yaşar" dedi.

Futbolculuk kariyerinde Fenerbahçe forması da giyen Bülent Uygun, Türkiye'de Sivasspor, Bucaspor, Eskişehirspor, Elazığspor ve Gaziantepspor'u çalıştırdıktan sonra Katar'ın Umm Salal takımının başına geçti.

Sivasspor’la şampiyonluğa gittikleri sezon çok fazla hakem hatası yaşandığını ve yedek kulübesini kırdığı bir maç sonrası , Aziz Yıldırım'ın 'Ben olduğum sürece Fenerbahçe’de olamaz’ dediğini hatırlatan Uygun şunları söyledi:

"Aziz Yıldırım’a çok büyük kumpaslar kuruldu. Bir nevi hesaplaşmaydı. O sürecin içinde yapılan kumpas ve oyunlar Ergenekon ve Balyoz gibi oynanan oyundu. Aziz Yıldırım’ı Karagah örgütüne bile soktular. Sonra Ergenekon’a sokmaya çalıştılar. Kanun çıkmadan önce Beşiktaş Bursaspor maçı öncesi adamların bıçaklanmasına neden oldular"

"DÜĞÜNÜME BİLE GELMEDİ"

“Aziz Yıldırım’a yapılan bir kumpastan dolayı ceza yattım” diyen Uygun, “Ama Aziz Yıldırım düğünüme bile gelmedi. Ben Aziz Yıldırım’ın örgütünde nasıl üye olayım ki. Yapılanları aklı başında zeki adamlar çok iyi analiz etti. Fanatiklerin söylediklerini de ciddiye almıyorum" diye konuştu.

Sayfa Yükleniyor...