Galatasaray'ın golcüsü Burak Yılmaz, Şampiyonlar Ligi'nde 3-1 kazanılan Kopenhag maçına ilişkin değerlendirme yaptı.

İlişkili Haberler


"Mükemmel bir oyun oynadık, mükemmel bir taraftar vardı, her şeyiyle hak edilmiş bir galibiyet aldık. Dozunda keyfini çıkaralım..." diyen Burak, karşılaşmada taraftarların kendisini desteklemesinden dolayı duygulandığını ve gururlandığını anlattı.

Burak, "Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Ben gol pozisyonuna girmekten bıkmayacağım, kaçırmaktan da bıkmayacağım. Ama şans dönecek atacağım da. O zaman da önce kendimi sonra da bana inanan bu taraftarları mahcup etmeyeceğim. Allah izin verirse daha güzel günler bizi bekliyor" diye konuştu.

Golcü futbolcu, gruptan çıkma şanslarıyla ilgili olarak, "Grupta gözle görünen bir şansımız var. Allah izin verirse Kopenhag'ta da galip gelirsek çok güzel bir atmosfere geçeceğiz. Ama şimdi önemli olan Kayserispor maçı" değerlendirmesinde bulundu.

MANCINI MEMNUN
Öte yandan, Galatasaray'ın hocası Roberto Mancini de, maç sonraıs düzenlediği basın toplantısında, Burak Yılmaz'ın performansını övdü.

"Burak bugün harika oynadı" diyen İtalyan teknik adam, "Üzgünüm çünkü 4-5 net pozisyonu vardı ve gol atabilirdi de. Böyle çalışmaya devam edecek ve başarılı olacak" ifadelerini kullandı.