Bursaspor şampiyonluğa inanıyor

Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı, Turkcell Süper Lig'de 2009-2010 sezonunu zirvede tamamlayacaklarına inandıklarını söyledi.

Haberler 01.05.2010 - 15:52

Başkan Yazıcı ve futbolculardan Tomas Zapotocny, Bursa'nın Karacabey ilçesinde Karacabey Bursasporlular Derneği'nin açılış törenine katıldı. Dernek başkanı Vahap Aka tarafından karşılanan Yazıcı ve Zapotocny'e yeşil-beyazlı taraftarlar büyük ilgi gösterdi.

Yazıcı, törende yaptığı konuşmada, ilçeye gelirken yolda bazı çocukların üzerlerinde başka takımların formalarını gördüğünü, ancak bundan sonra herkesin üzerinde Bursaspor forması olacağını bildirdi.

Sezon sonunda Bursa merkezi ve ilçelerinde her yerde yeşil-beyazlı bayrakların dalgalanacağını ifade eden Yazıcı, ''İnşallah bu yıl ligi zirvede tamamlayacağız'' dedi.

Yeşil-beyazlıların sezon başında Beşiktaş'tan kiraladığı Çek defans oyuncusu Tomas Zapotocny ise Bursa'yı ve Bursaspor'u çok sevdiğini belirterek, ''Öncelikle Bursaspor'un şampiyonluğunu daha sonra yeni sezonda da yeşil-beyazlı formayı giymeyi istiyorum''diye konuştu.

Törende, Karacabey Beşiktaşlılar Derneği yöneticileri Bursaspor Kulübü Başkanı Yazıcı'ya çiçek verdi.

Törenin ardından yeşil-beyazlı taraftarlar başkan Yazıcı ve başarılı defans oyuncusu Zapotocny ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Sayfa Yükleniyor...