Bursaspor'da Lemi Keskin iddialı

Bursaspor'da kongre telaşı yaşanırken başkanlık için yarışan 3 adaydan projelerini açıklayan tek isim Lemi Keskin oldu. Keskin'in İstanbul kaynaklı bir firmayla yıllık 8-10 milyon dolarlık bir sponsorluk anlaşması yapacağı öğrenildi.

Ntvspor 26.05.2009 - 18:22

BURSA - Bursaspor’da hafta sonu yapılması planlanan olağan kongre yaklaşırken 3 aday başkanlık için kıyasıya yarışıyor.

Mevcut yönetimde ikinci başkanlık görevini sürdüren Osman Çelik, şu anda kulüp başkanlığını yürüten İbrahim Yazıcı ve daha önceki dönemlerde 4 kez yönetim kurulunda görev yapan Lemi Keskin başkanlık için hafta sonu yarışacak.

Başkan adayları arasında projelerini açıklayan ve ilk başvuru yapan isim Lemi Keskin oldu. Keskin, Bursaspor'u 4 yıl içinde hiçbir kişi ve grubun desteğine ihtiyacı kalmadan yönetilebilir bir yapıya kavuşturmayı amaçlayacaklarını, hedeflerinin sürdürülebilir başarı olduğunun altını çizerken, 70 milyon TL yıllık bütçe ve bu bütçenin yaratacağı bir takım oluşturmayı planladıklarını söyledi.

Lemi Keskin’in İstanbul kaynaklı yıllık 8-10 milyon dolarlık bir sponsorluk anlaşması yapacağı öğrenildi.

Mevcut başkan İbrahim Yazıcı tekrar adaylık konusunda çok talep olduğunu ve başarı için kenetlenmenin gerek olduğunun altını çizerken Bursaspor taraftarına da teşekkür etti. Yazıcı, projeleriyle ilgili basın toplantısı yapıp kongrede konuşacağını söyledi.

Osman Çelik, seçilmesi halinde Bursaspor’u borçlardan kurtarmak için çalışacaklarını, Ertuğrul Sağlam ile yola devam edeceklerini ve kazanması halinde gelecek yönetime borçsuz bir Bursaspor bırakacaklarının sözünü verdi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...