Bursaspor'dan çifte imza

Yeşil-Beyazlılar, Kayserispor’dan Turgay, Pendikspor’dan Ramazan ile resmi sözleşme imzaladı.

Haberler 03.07.2009 - 13:50

Bursaspor'dan çifte imza

BURSA - Bursaspor, sezonun ilk transferinde Pendikspor'dan Ramazan Sal ve Kayserispor'dan Turgay Bahadır ile sözleşme imzaladı.

İki futbolcu, Büyükşehir Belediyesinin Heykel'deki tarihi binasında düzenlenen törende, 1 yılı opsiyonlu 3 yıllık sözleşmeye imza attı.

Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazcı, burada yaptığı konuşmada, sezonun ilk transferlerinin imzalarını özellikle tarihi belediye binasında atmayı tercih ettiklerini söyledi.

Yazıcı, Bursa'nın artık birlik ve beraberlik içinde olduğunu ifade ederek, ''Bugün imzaları tarihi belediye binasında atmamız da bunun en güzel göstergesidir. Bursa artık yönetim kademeleri, taraftarları, oyuncuları ile Bursaspor'un başarısı için birlik ve beraberlik içindedir. Bu beraberliği başarıya taşıyacağız'' dedi.

Bursaspor'un hedefi olan bir takım olduğunu vurgulayan Yazıcı, ''Yeni sezonda bu büyük hedefe ulaşmak için oyucularımızla, yöneticilerimizle, teknik kadromuz ve taraftarımızla var gücümüzle çalışacağız. En büyük desteğimiz ise tüm Bursa'yı yanımızda hissetmektir'' diye konuştu.

Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe de tüm Bursa'nın hatta Türkiye'nin Bursaspor'dan beklentisinin büyük olduğunu ifade ederek, ''Önümüzde büyük hedeflerin olduğu bir sezon var. Bursaspor bu sezona iki güzel imza ile giriyor. Tüm Bursalılara ve Bursaspor camiasına hayırlı olsun'' dedi.

Kayserispor'dan transfer edilen Turgay Bahadır da Bursaspor camiasına katılmaktan duyduğu mutluluğu dile getirerek, bu büyük camia için elinden gelenin en iyisini yapacağını söyledi.

Bahardır, gösterilen ilgiden memnun olduğunu ifade ederek, ''Transferimin gerçekleşmesi için yardımcı olan yöneticilerime teşekkür ediyorum. Bursaspor'un başarısı için ter dökeceğim'' diye konuştu.

Pendikspor'dan gelen Ramazan Sal da artık Bursaspor için mücadele edeceğini belirterek, ''Burada olmaktan mutluyum. Elimden gelen iyi katkıyı yapmak için mücadele edeceğim'' dedi.

Sayfa Yükleniyor...