Bursaspor'dan imza şov

Bursaspor, yeni transferleri Tomas Zapotocny, Hüseyin Çimşir ve Ivan Ergiç için imza töreni düzenledi.

28.07.2009 - 17:20

Bursaspor'dan imza şov

Bursaspor Kulübü, Basel'den transfer edilen Ivan Ergiç, Trabzonspor'dan alınan Hüseyin Çimşir ve Beşiktaş'tan kiralanan Tomas Zapotocny ile sözleşme imzaladı.

Bursaspor 2. Başkanı Haluk Özkıyıcı, Özlüce Tesisleri'nde düzenlenen imza töreninde, yönetim kurulu olarak yeni sezona yönelik çalışmalarının sürdüğünü söyledi.

Transfer döneminde Bursaspor için en iyisini yapmaya gayret gösterdiklerini ifade eden Özkıyıcı, güçlü bir takım oluşturmaya çalıştıklarını ifade etti.

''BÖYLE TARAFTAR GÖRMEDİM''
Kendisini 2 yıllığına Bursasporlu yapan sözleşmeye imza atan Ivan Ergiç, taraftarların yoğun ilgisi karşısında, 10 yıllık kariyerinde böyle taraftar görmediğini belirterek, ''Burada olduğum için çok mutluyum. İlginize teşekkür ederim'' dedi.

Beşiktaş'tan 1 yıllığına kiralanan Zapotocny ise Bursaspor'a gelmeyi çok istediğini dile getirerek, ''Bursaspor'un taraftarı çok iyi. Yeni sezonun iyi geçmesi için elimden geleni yapacağım'' diye konuştu.

Trabzonspor'dan alınan ve bir yılı opsiyonlu 3 yıllık sözleşme imzalayan Hüseyin Çimşir de Bursaspor'a geldiği için çok mutlu olduğunu vurguladı. Çimşir, Bursaspor'un geçen yıldan daha iyi sezon geçirmesi, layık olduğu yerlere çıkması için takım arkadaşlarıyla birlikte çalışacaklarını kaydetti.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...