Hamzaoğlu: Bursaspor’un daha büyük düşünmesi gerekiyor

Bursaspor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, şampiyonluğu tatmış büyük bir camianın artık daha büyük düşünmesi gerektiğini söyledi.

İHA 11.02.2016 - 12:52

Hamzaoğlu: Bursaspor’un daha büyük düşünmesi gerekiyor

Yeşil-beyazlı takımın teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu, Bursaspor Dergisi’ne değerlendirmeler bulundu. Hamzaoğlu, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Ligin ilk yarısını Mersin İdmanyurdu galibiyetle tamamlayıp ikinci devreye yeni umutlarla başladık. Yeni stadımızdaki ilk maçımızda Trabzonspor karşısında 2-0 geriye düşmemiz rağmen futbolcu arkadaşlarımızın kazanma hırsı, tribünlerimizin oluşturduğu o muhteşem atmosfer ile unutulmayacak bir galibiyete uzandık. Gaziantepspor karşısında da benzer bir geri dönüşe imza atarak, yüreğimizde taşıdığımız kazanma inancını galibiyetle taçlandırdık. Takımımızdaki uyum giderek artıyor ve yavaş yavaş “winner” özelliği yakalıyoruz. Galibiyetle puan tablosundaki konumumuz gereği son derece önemli ancak aynı zamanda takım özgüvenin geri gelmesi adına bize çok büyük bir katkı sağlıyor.

Ligin ilk yarısında yaşadığımız puan kayıplarını, seri galibiyetlerle telafi ederek hedefe emin adımlarla ilerlemek istiyoruz. Bizim için taraftarlarımızın bu zorlu süreçte yanımızda olması ve her şartta takımımızı desteklemesi önemliydi. Buradan yeşil beyazlı renklere gönül veren tüm Bursasporlulara, bize hem evimizde hem de deplasmanda oynadığımız maçlarda verdikleri destek için teşekkür ediyorum.
Sahada gösterdiğimiz mücadele, ortaya koyduğumuz kazanma azmi ve aldığımız sonuçlarla biz de onlara desteklerinin karşılığını vermek istiyoruz. Bunun için çok çalıştığımıza inanın. Geçmişinde nice başarılara imza atmış, şampiyonluğu tatmış böyle bir camianın artık daha büyük düşünmesi gerekiyor. Mücadele ettiği her kulvarda daima zirveyi hedefleyen Bursaspor için el ele verirsek, başaramayacağımız hiçbir şey yok.”

Sayfa Yükleniyor...