Büyük aşk nefretten doğdu!

İşte G.Saray'lı Arda'nın kalma planlarının ardındaki gerçekler...

Haberler 29.04.2011 - 08:22

Büyük aşk nefretten doğdu!

Hollanda kampında pembe forma için gösterdiği küfürlü tepkiye büyük eleştiri alan Kaptan, kendisine çığ gibi destek gösterilmesi üzerine Avrupa sevdasını öteliyor.

Genç yıldız, camianın kendisine bu denli kucak açması nedeniyle kalmak için yumuşama gösterdi. Bunda ise temel rolü 'Pembe nefreti, parçalı forma aşkı' oynadı.

Akşam gazetesinin haberine göre; Galatasaray'da Arda Turan, yeni sezona tamamen duygusal bakıyor. Sportif Direktör Cüneyt Tanman'ın 'Eskisi gibi değil, şartlar değişti, kalabilir' dediği Kaptan'ın da kalma fikri ağır bastı. Atletico Madrid ve Liverpool'un tekliflerine rağmen yıldız oyuncu Avrupa sevdasını erteliyor. Arda'nın fikrinin değişmesinde ise çok ilginçtir bir nefret yatıyor! O da pembe forma...

Bilindiği gibi Arda Turan, TRT 'da yayınlanan sezon başı görüntülerinde beğenmediği Mercan yani pembe forma için Adnan Sezgin ile kavga ediyor, hatta ağır küfürler savuruyordu. Bu diyaloğun ardından herkes Arda'nın 'hain' ilan edileceğini düşünürken genç oyuncu tam tersi durumlar yaşadı, hatta camianın kahramanı oldu..

MASUM GÖRÜLEN SIRLAR
Öyle ki camiadan birçok kişi Arda'yı eleştirilerinden dolayı kutladı, 'Helal olsun' dedi. Hatta Arda'nın küfürleri de 'yatak odası sırrı' olarak masumlaştırıldı. Böylece Arda Turan'ın da gördüğü ilgi sonrasında G.Saray'da kalmaktan yana kafası karıştı. Daha önce 'Türkiye'de yaşamam mümkün değil, özel hayat bile bırakmadılar' diyen Arda, bu duygu seli karşısında 'kalmak' için camiaya da mesaj yolladı.

SEÇİM MESELESİ ÇÖZÜLSÜN
Pembe forma nefretine olan destek sonrası Arda'nın yakın çevresine 'Herkesin duygularına tercüman olmuşum. Bu kadar sevildiğimi bilmiyordum' dediği öğrenildi.  İzmir'de müthiş ilgi gören, Arda'ya Arena'daki Kayseri mücadelesinde ise anlamlı pankartlar açılmıştı. Arda, Adnan Polat'ın da 'Yeni sezonda kaptan kal' söylemine kalma yönünde fikir belirtti. Seçim belirsizliği sonrası net karar verilecek.

Sayfa Yükleniyor...