'Büyük takım böyle goller yemez'

Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli, "Şartlar ne olursa olsun, böyle bir görüntü verme hakkımız yok. Bir büyük takım ne böyle goller yiyebilir, ne de pas hataları yapabilir." dedi.

13.01.2010 - 00:57

İSTANBUL - Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Ziraat Türkiye Kupası D Grubu'nda Kasımpaşaspor'a 3 - 1 mağlup oldukları maçın ardından yaptığı açıklamada, "Bu kadar kısa sürede bu tip goller yiyebilen bir takımın kazanma şansı yoktur, biz de bunu yaşadık" dedi.

Karşılaşmanın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Denizli, "Karşılaşmada baskılı olmak, ya da rakip kalenin önünde olmak maçı kazanmak için yeterli olmuyor. Ağır bir çalışma dönemi geçirdik, belki onun da olumsuz etkileri oldu, ama şartlar ne olursa olsun, böyle bir görüntü verme hakkımız yok. Bir büyük takım ne böyle goller yiyebilir, ne de pas hataları yapabilir." dedi.

Tecrübeli çalıştırıcı son olarak, kaleci Ramazan'ın ilk resmi maçında yediği hatalı gollerle ilgili olarak, "Normaldir, ilk kez bir resmi maça çıkıyor. Takım arkadaşları ile mutlaka bir süreci birlikte geçirmesi lazım. Bunların hepsi, bir kaleci için futbolun içinde yaşanabilecek hadiseler" diye konuştu.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...