Cabanas için umutlar tükenmedi

Meksika'da bir gece kulübünde başından vurulan Paraguaylı futbolcu Cabanas'ın yaşam savaşı sürüyor. Yıldız futbolcunun kanaması olmadığını vurgulayan doktorları, iyimser açıklamalar yaptı. Cabanas'ın sevenleri ise, yeniden sağlığına kavuşması için dua ediyor.

Ntvspor 27.01.2010 - 12:17

Cabanas için umutlar tükenmedi

Salvador Cabanas'ı güvenlik kameralarına yakalanan El Modelo lakaplı mafya üyesinin vurduğu sanılıyor.

Güvenlik kayıtları, zanlının Cabanas vurulmadan saniyeler önce korumasıyla birlikte tuvalete girdiğini; ardından da hızla gece kulübünü terkettiğini gösteriyor. Görgü tanıkları da tuvalette başından vurulmuş halde bulunan yıldız futbolcunun zanlı ile sert bir tartışma yaşadığını söylüyor.

Polis zanlıyı ararken Cabanas'ın yaşam savaşı da devam ediyor. Beynine hasar verecekleri endişesiyle kafatasına saplanan mermiyi çıkarmayan doktorları, Paraguaylı futbolcunun yeniden sağlığına kavuşacağı konusunda iyimser konuştu.

Doktorlarına göre kanaması bulunmayan Cabanas, hayata tutunmaya çalışıyor. Sevenleri de Cabanas'tan gelecek iyi haberleri bekliyor. Yıldız golcünün formasını giydiği Club America'nın taraftarları ünlü Azteca Stadı’nda Cabanas için mumlar yaktı; dualar etti.

10 binden fazla Paraguaylı da Dünya Kupası’nda en fazla güvendikleri futbolcunun sağlığına kavuşması için milli takımın maçlarını oynadığı statta dua etmek için toplandı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...