Çalımbay: Mükemmel mücadele ettik

Eskişehirspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Kayserispor’u 1-0 mağlup ettikleri maçta mükemmel mücadele ettiklerini söyledi.

28.02.2009 - 17:12

Çalımbay, Atatürk Stadı'nda düzenlediği basın toplantısında, ligin ikinci yarısında zorlu maçlar yaptıklarını belirterek, takımına çok güvendiğini kaydetti.

Daha önceki maçlarında da iyi futbol ortaya koyduklarını, ancak bunun karşılığını alamadıklarını ifade eden Çalımbay, ''Telafisi olmayan maçlar oynuyoruz. Her şeyin farkındayız. Bu hafta kazanmak zorundaydık. Bu hafta mükemmel mücadele ettik. 3 puan aldığımız için mutluyuz. Yapacağımız final maçlarından sadece birini kazandık. Oynadığımız

oyunun biraz daha üstüne çıkarak kalan maçları iyi bir şekilde bitirmek istiyoruz'' dedi.

KAYSERİSPOR CEPHESİ
Kayserispor teknik direktörü Tolunay Kafkas da sıcak ve samimi karşılama için Rıza Çalımbay ve Eskişehirspor yönetimine teşekkür etti.

İçtenlik oldukça Türk futbolunun çok iyi yerlere geleceğini ifade eden Kafkas, ''Erken bir gol yedik. İlk yarı Eskişehirspor, ikinci yarı Kayserispor maçı kazanacak pozisyonlar yakaladı. Ancak, biz bunları değerlendiremedik. İki takım futbolcularını da tebrik ederim. Ağır şartlar altında mücadele ettiler. Golü atanın kazanacağı bir maçtı. Eskişehirspor golü attı ve kazandı. Bundan sonra Eskişehirspor'a başarılar diliyorum'' şeklinde konuştu.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...