Campbell yuvaya dönüyor!

İngiliz futbolcu Sol Campbell, eski takımı Arsenal’e tekrar dönüş hazırlığında.

Ntvspor 13.01.2010 - 10:02

Campbell yuvaya dönüyor!

Sol Campbell, eski takımı Arsenal'e dönüş hazırlığında. 35 yaşındaki savunma oyuncusunun, kısa süre içinde 6 aylık kontratın altına imza atması bekleniyor.

Sol Campbell yuvaya dönüyor. Büyük başarıların altına imza attığı Arsenal'den 2006 yılında ayrılan 35 yaşındaki savunma oyuncusu, bu sezon başında, Lig - 2 takımlarından Notts County'e transfer olmuş; ancak sadece 1 maçta forma giydikten sonra kulüple bağlarını koparmıştı. Campbell o günden beri de kendisine takım arıyordu. Campbell'a kucak açan, sezon başından bu yana sakatlıklarla boğuşan arsenal oldu.

Eski takımı ile 6 aylık sözleşme imzalamaya hazırlanan deneyimli savunma oyuncusu büyük heyecan içinde. "Independent" gazetesine konuşan Campbell; "Çok büyük heyecan ve mutluluk duyuyorum. Yeniden bu noktaya gelebilmek için çok ter döktüm" ifadelerini kullandı.

Campbell; "Wenger aptal biri değil. İşine yaramayacağımı düşünseydi beni kadrosuna dahil etmezdi. Fiziksel olarak hazır durumdayım. Çok yararlı olacağıma inanıyorum" sözleriyle Arsenal menajeri Arsene Wenger'in kendisini tercih etmekle en doğru kararı verdiğini savundu. Wenger ise Arsenal'in başında geçirdiği 13 yılda, ilk kez eski bir oyuncusu ile sözleşme imzalamaya hazırlanıyor

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...