Can Arat İstanbul BB'ye yakın

Fenerbahçe yönetimine Mehmet Topuz transferi konusunda taraftarın verdiği destek artıyor. Sarı - lacivertliler yurtiçi transferde hareketli günler yaşarken, 1 yıl daha sözleşmesi bulunan Can Arat'ı İstanbul Belediyespor'a vermeye hazırlanıyor.

Haberler - Ntvspor 10.06.2009 - 16:43

İSTANBUL - Fenerbahçe, 1 yıl daha sözleşmesi bulunan Can Arat için İstanbul Büyükşehir Belediyespor’dan gelen teklife olumlu yanıt verdi. İstanbul ekibi, Can ile de anlaştıktan sonra birkaç gün içinde bu transfere resmiyet kazandıracak.

Öte yandan Fenerbahçe kulübü, haftabaşında Kayserispor'dan sözleşme fesih kağıdını resmen aldığı Mehmet Topuz için kararlı tutumunu sürdürüyor.

Son üç gün içinde yaşanan gelişmeler üzerine Mehmet Topuz'un Beşiktaş'ta oynama ısrarından vazgeçtiği haberleri ortaya çıkarken, başarılı futbolcu ile Kayserisporlu yöneticiler de Fenerbahçe’ye imza atması konusunda görüşmeler yaptığı öğrenildi.

Sarı lacivertlilerin gelecek haftabaşına kadar somut adım atması bekliyor. Başkan Aziz Yıldırım'ın transfer sürecinde izlediği politika ve aldığı kararlara verilen destek de her geçen gün artıyor. Önemli taraftar sitelerinde Mehmet Topuz konusunda yönetime tam destek verilerken, yaşanan bu gelişme başkan Yıldırım ve arkadaslarını da memnun etti.

Fenerbahçe yönetimi Ankarasporlu Özer ve Bursasporlu Sercan için de son tekliflerini kulüplerine yapmaya hazırlanıyor. Özer Hurmacı transferinin olumlu sonuçlanma ihtimalinin daha fazla olduğu öğrenilirken, Sercan Yıldırım'ın özellikle İngiltere'den gelen tekliflere daha sıcak baktığı belirtiliyor.

Sayfa Yükleniyor...