Caner Erkin: Bana yakışmayan görüntüler için özür dilerim

Beşiktaş ile Medipol Başakşehir'in 1-1 berabere kaldığı maçın 87. dakikasında, hakem Mete Kalkavan'a tepkisi kameralara yansıyan Beşiktaşlı Caner Erkin sosyal medya hesabından bir özür paylaşımı yaptı.

ntv.com.tr 24.10.2017 - 17:32

Caner Erkin: Bana yakışmayan görüntüler için özür dilerim

Beşiktaş'ın Medipol Başakşehir ile 1-1 berabere kaldığı maçta kameralara küfürlü konuşmaları yansıyan Caner Erkin, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla özür diledi.

Caner Erkin'in ifadeleri şu şekilde; 

"Öncelikle beni ilk günden beri bağrına basan ve sahip çıkan Büyük Beşiktaş taraftarı, hakem camiası ve tüm futbolseverlerden dün akşam maç esnasında yansıyan ve bana yakışmayan görüntümden dolayı tüm iyi niyetimle özür dilerim...

Saha içerisinde her zaman kazanma hırsı ve arzusuyla elimden geldiğince ter döktüğüm formanın hakkını verme gayreti içerisinde oldum.

Kazanma hırsıyla da olsa verdiğim görüntünün her şeyden önce giydiğim formanın değerleriyle örtüşmediğini biliyorum. Bundan sonra yine aynı hırs ve arzuyla ama Beşiktaş duruşuna ve bana yakışan şekilde elimden gelenin en iyisini yapmak için savaşacağımı tüm kamuoyunun bilmesini isterim.

Saygılmarımla, Caner Erkin"

Sayfa Yükleniyor...