Capello memnun kalmadı

İngiltere Milli Takımı'nın 2010 Dünya Kupası sırasında kullanacağı antrenman tesislerinin hala hazır olmaması, teknik direktör Fabio Capello'nun tepkisini çekti. Güney Afrikalı yetkililer ise turnuvaya kadar tüm hazırlıkların tamamlanacağı sözünü verdi.

Ntvspor 23.02.2010 - 13:51

Capello memnun kalmadı

2010 Dünya Kupası'nda mücadele edecek 32 ülkenin teknik direktörleri, Güney Afrika Cumhuriyeti'nin Sun City kentinde bir çalışma grubu toplantısına katılıyor. Teknik adamlar bu süre içinde, turnuva sırasında kullanacakları tesisleri de görme imkanı buldu. Ancak İngiltere Milli Takımı Teknik Direktörü Fabio Capello, gördüklerinden hiç de memnun kalmadı.

Zira İngiltere Milli Takımı’na ayrılan tesisin yarısı hala inşa halinde. Futbolcuların kalacağı odaların birçoğuun inşaatına henüz başlanmış değil. Capello, antrenman sahasının zemininden de şikayetçi. İtalyan teknik adam, engebelerle dolu zeminin biran önce düzeltilmesini istedi.

Güney Afrikalı yetkililer, turnuvaya kadar tüm hazırlıkların tamamlanacağı sözünü verdi. Organizasyon komitesi yetkilisi Niall Carroll, “Herşey takvime uygun ilerliyor. Dünya kupası başlamadan önce tesisi tamamlayıp test edeceğiz” ifadesini kullandı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...