Capello'nun gözüne girebilecek mi?

Milan'da ikinci dönemine başlamaya hazırlanan David Beckham, Milano'ya vardı. Yıldız futbolcu, Serie A'da sergileyeceği performansla, İngiltere Teknik Direktörü Capello'nun gözüne girmeye çalışacak.

Ntvspor 28.12.2009 - 15:30

David Beckham, geçen sezon olduğu gibi Los Angeles Galaxy formasını çıkarıp, kiralık olarak gittiği Milan'ın formasını giymeye hazırlanıyor. İngiliz futbolcunun amacı, Amerikan Ligi'nin tatilde olduğu dönemde formdan düşmemek ve bu sayede 2010 Dünya Kupası'na katılacak İngiltere Milli takımı’nda kendine yer bulmak.

Beckham özel bir uçakla Milano'ya iner inmez Milanlı yetkililer tarafından havalimanından uzaklaştırıldı. İlk durağı sağlık ve fizik testlerine gireceği Milanello antrenman tesisleriydi.

İngiliz futbolcunun iyimser olmak için birden fazla nedeni var. Yıldız oyuncu hem yeniden dünyanın en büyük kulüplerinden birinde forma giyme şansı buldu hem de İngiltere Teknik Direktörü Fabio Capello'dan ılımlı mesajlar aldı. Capello, İtalyan spor gazetesi Gazzetta Dello Sport'a yaptığı açıklamada, Beckham'a Dünya Kupası kadrosunda yer vermeye yeşil ışık yaktı.


  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...