Cavcav'dan Halil İbrahim'e cevap

G.Birliği Başkanı İlhan Cavcav, 'Eski futbolcularımızdan Halil İbrahim'in, eski hakemlerimizden Yavuz Karaozan'ı töhmet altında bırakan ifadesinin, kulübümüze olan husumetinden ileri geldiği düşüncesindeyim' dedi.

30.11.2009 - 13:04

Cavcav'dan Halil İbrahim'e cevap

Cavcav, Gençlerbirliği'nin eski futbolcusu Halil İbrahim Eren'in, eski hakemlerden Yavuz Karaozan hakkında yazılı ve görsel basında çıkan haberleriyle ilgili olarak, kamuoyunda yanlış anlaşılmalara sebep vermemesi adına yaptığı yazılı açıklamada şunları söyledi:
''Bahsi geçen oyuncunun, 1986 yılında oynanan Galatasaray-Gençlerbirliği karşılaşmasının hakemi Yavuz Karaozan'ı töhmet altında bırakan ifadesinin, kulübümüze olan husumetinden ileri geldiği düşüncesindeyim. Söz konusu hakem Karaozan'ı, uzun yıllar futbolun içerisinde olan biri olarak iyi tanırım. Türk hakemlerinin arasında değerli bir kişiliğe sahip olması nedeniyle, yetişmekte olan hakemlerimizin örnek alacağı bir şahsiyettir. Hakemlik icraatında her zaman adil, dürüst bir yönetim gösterdiğine şahit olduğum Yavuz Karaozan hakem hocamıza, eski oyuncumuzun yakıştırmalarda bulunmasını hoş bulmadım."


"Adı geçen futbolcu, kulübümüzle geçmişten kalan bir hesaplaşmanın faturasını bir takım kişilere kesme acizliği içinde olduğunu göstermektedir. Yavuz Karaozan hakem hocamızın, şu anda yine futbol camiasında üstlendiği görevinde başarılı ve örnek kişiliği ile herkese ders vermekte olduğunu bir kez daha vurgulamakta yarar görüyorum.''

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...