Çaykur Rize olumsuz havadan kurtulmak istiyor

Bank Asya 1. Lig'de mücadele eden Çaykur Rizespor'da, kulüp başkanı Metin Kalkavan, Adanaspor maçını kazanarak üzerlerindeki olumsuz havayı atmak istediklerini söyledi.

29.01.2010 - 10:55

Kalkavan, yaptığı açıklamada, ligin ikinci yarısına puan kayıpları ile başladıklarını belirterek, ''Tecrübeli oyunculardan kurulu bir takımız. Ancak üzerimizde şu anda olumsuz bir hava var. Adanaspor maçını kazanarak üzerimizdeki olumsuz havayı atmak istiyoruz'' dedi.

Ligin uzun bir yarış olduğunu ifade eden Kalkavan, ''Kaybedilen puanlar hepimizi üzüyor. Hepimiz takımın başarısı için mücadele ediyoruz. Ancak önümüzde zorlu 15 hafta var. Bu süre içerisinde birlik ve beraberliğe ihtiyacımız var. Taraftarın desteğine ihtiyacımız var. Centilmenlik kuralları içerisinde takımına doksan dakika destek veren bir taraftar topluluğunu arkamıza alırsak başarının geleceğine inanıyorum'' diye konuştu.

Kalkavan, ikinci yarıda takıma çok önemli takviyeler yaptıklarını kaydederek, ihtiyaç olması halinde transferin devam edebileceğini sözlerine ekledi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...