Çaykur Rizespor'dan Yavuz açıklaması

Bank Asya 1. Lig takımlarından Çaykur Rizespor'un sportif Direktörü Oğuz Aydın, kaleci Yavuz'un kulüpten ayrıldığı haberlerinin gerçek dışı olduğunu belirtti.

04.01.2010 - 16:10

Bank Asya 1. Lig'de mücadele eden Çaykur Rizespor'un kulüp sportif direktörü Oğuz Aydın, kaleci Yavuz Eraydın'ın takımdan ayrıldığı yönündeki haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyledi.

Aydın, bazı kesimlerin kulüp içerisinde sorunlar varmış gibi göstermeye çalıştığını savunarak, ''Bu bağlamda kaleci Yavuz Eraydın'ın da takımdan ayrıldığı yönünde bazı basın yayın organlarında haberler yer almaktadır. Kalecimiz Yavuz Eraydın'ın takımdan ayrıldığı haberleri gerçeği yansıtmamaktadır. Yavuz, Antalya kampında çok iyi bir hazırlık dönemi geçirmektedir. İkinci yarının hem Yavuz hem de bizim için çok daha iyi olacağına inancımız tamdır'' dedi.

Transfer çalışmalarının sürdüğünü ifade eden Aydın, ''Takımın gücünü artırmak için görüştüğümüz bazı isimler var. 2-3 takviye daha yaparak transferi kapatmak istiyoruz. Amacımız ikinci yarıda mücadele gücü yüksek bir takım oluşturmak'' diye konuştu.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...