Cengiz Ünder'in bonservis bedeli belli oldu

Cengiz Ünder Roma'ya transfer oldu. Medipol Başakşehir'in transfer ücreti olarak 15 milyon euro alacak. Cengiz Ünder transferi bitmek üzere olan İtalyan takımı Roma, sosyal medya hesabından İstanbul'dan Roma'ya gidecek olan bir uçak bileti görseli paylaştı.

Haberler - ntv.com.tr 13.07.2017 - 18:19

Cengiz Ünder'in bonservis bedeli belli oldu

Medipol Başakşehir'in genç yıldızı Cengiz Ünder, İtalya'nın ünlü takımı Roma'ya transfer oldu.

Roma, Medipol Başakşehir'e Cengiz Ünder'in transfer bedeli olarak 15 milyon euro ödeyecek. Bu rakamın %25',i oyuncunun transfer edildiği ve yetiştirildiği Altınordu'ya ödenecek.

ROMA'DAN CENGİZ ÜLDER PAYLAŞIMI

İtalyan ekibi Roma'ya transfer olması beklenen Medipol Başakşehir'in genç yıldızı Cengiz Ünder'in takımın kampından ayrıldığı ve yarın Roma'ya uçacağı iddia edilmişti. 

Roma sosyal medya hesabından yarın saat 17.15'te İstanbul'dan Roma'ya gerçekleştirrilecek uçuşa ait bilet görseli paylaştı. Biletin üzerindeki isim soyisim kısmını kapatan kulüp koltuk numarasını da kapalı olarak paylaştı. 

DOĞUM GÜNÜNDE İMZA ATABİLİR

Cengiz'in yarın İtalya'ya giderek, sağlık kontrolünden geçmesi ve sonrasında Roma ile resmi sözleşmeye imza atması bekleniyor. 

Transferin gerçekleşmesi halinde, 14 Temmuz 1997 doğumlu olan Cengiz, 20 yaşına gireceği gün yeni takımı Roma'ya imza atacak. 

Başkan Gümüşdağ,  "Cengiz'i önemli bir kulübe, bize katkı sağlayacak şekilde satmak istiyoruz" ifadelerini kullanmıştı. 

Sayfa Yükleniyor...