Ceylan: Daha iyi yerlere geleceğiz

Beko Basketbol Ligi'nde deplasmanda Kepez Belediyesi'ni mağlup eden Aliağa Petkim'de, basın sözcüsü Turgay Ceylan, ''Bu performansımızı devam ettirirsek daha iyi yerlere geleceğimize inanıyorum'' dedi.

Haberler 21.12.2009 - 11:26

Aliağa Petkim Basın Sözcüsü Turgay Ceylan, yaptığı açıklamada, ilk 10 hafta sonunda takımın başarılı olduğunu belirterek, Aliağa'da Efes Pilsen dışındaki tüm rakiplerini mağlup ettiklerini söyledi.

Artık deplasman maçlarında da iyi oynadıklarını kaydeden Ceylan, ''Takımdaki taşların yerine oturması neticesinde ilk deplasman galibiyetimizi de aldık. Bu performansımızı devam ettirirsek daha iyi yerlere geleceğimize inanıyorum'' dedi.

Ceylan, Kepez Belediyesi galibiyetiyle bu sezon ilk defa 2 maç üst üste kazandıklarını, hedeflerinin Çarşamba günü evlerinde ağırlayacakları Erdemir'i de yenerek, galibiyet serisine devam etmek olduğunu kaydetti.

Erdemir maçının denk güçlerin mücadelesi şeklinde geçeceğini kaydeden Ceylan, ''Ancak biz çıkışımızı devam ettirmek için evimizde oynamanın avantajını kullanarak mutlaka kazanmalıyız ve kazanacağımıza inanıyorum. Her zaman olduğu gibi bu maçta da en büyük güvencemiz taraftarlarımız olacak. Taraftarlarımızın bu maçta da bizi yalnız bırakmayacağına inanıyorum. Tüm sporseverleri maçımıza bekliyoruz. 2009 yılının son maçını kazanarak taraftarlarımıza güzel bir yeni yıl hediyesi vermek istiyoruz''

Sayfa Yükleniyor...