Charles Smith oylarınızı bekliyor

Avrupa Erkekler Ligi'nde bu sezon top 16'tan bir üst tura çıkma başarısı gösteremeyen Efes Pilsen'in ABD'li oyuncusu Charles Smith, yılın savunmacısı ödülüne aday gösterildi.

29.03.2010 - 17:21

Charles Smith oylarınızı bekliyor

Her yıl, Avrupa Ligi'ne katılan 24 takımın antrenörünün oylarıyla belirlenen ''Yılın savunmacısı'' ve ''Yükselen yıldız'' ödülleri, oylama sonrasında sahiplerini bulacak.

Avrupa Ligi 2009-10 sezonu ''Yılın savunmacısı'' ödülüne, Efes Pilsen’den Charles Smith'in yanı sıra Petar Bozic (Partizan), Dimitris Diamantidis (Panathinaikos), JR Holden (CSKA), Adam Hrycaniuk (Prokom), Viktor Khryapa (CSKA), Stephane Lasme (Maccabi), Michalis Pelekanos (Maroussi), Ricky Rubio (Barcelona), Fran Vazquez (Barcelona) ve Slavko Vranes (Partizan) aday oldular.

Bu arada, Charles Smith, Avrupa Ligi'nin ''www.euroleague.net'' adresli resmi internet sitesinde de basketbolseverlerin oylamasıyla yapılan ve Avrupa Ligi'nde ''Tüm zamanların en iyi beşi''ne, skorer guard ve forvetler kategorisinde aday gösterildi.

Basketbolseverlerin ''http://euroleaguequiz.euroleague.net/voting10/all_eteam_10.htm'' adresinden her 24 saatte bir oy kullanabileceği oylama 12 Nisan'da sona erecek.

Avrupa Ligi'nde tüm zamanların en iyi beşi, Paris'te düzenlenecek dörtlü final organizasyonunda açıklanacak.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...