Chelsea'de skandal bitmiyor

Chelsea'de John Terry skandalının yankıları sürerken bu kez de Ashley Cole özel hayatı ile gündeme geldi. Takımın Amerika kampında otel odasına gizlice bir kadını soktuğu ortaya çıkan Cole'a çok ağır bir ceza verilmesi gündemde.

Ntvspor 23.02.2010 - 13:45

Chelsea'de skandal bitmiyor

Chelsea'de kaptan John Terry'nin bir dönem birlikte forma giydiği Wayne Bridge'in eski sevgilisiyle aşk yaşadığının ortaya çıkmasının ardından katı bir disiplin yönetmeliği uygulamaya kondu.

Kulübün sahibi Roman Abramovich'in uygulanmasını istediği yönetmeliğin ilk kurbanı ise geçirdiği sakatlık sonrası 3 ay sahalardan uzak kalacak Ashley Cole oldu.

Cole'un takımın Amerika kampı sırasında otel odasına gizlice bir kadın soktuğu ortaya çıktı. Ayrıca başarılı savunma oyuncusunun bir mankene çıplak fotoğraflarını gönderdiği ileri sürülüyor.

Yeni disiplin yönetmeliği, kulübün adını kötüye çıkaran futbolculara 200 bin ila 400 bin sterlin ceza verilmesini öngörüyor. Ancak Cole, cezayı kolay kolay boyun eğecek gibi görünmüyor.

Takımda bu tür skandallarla gündeme gelen tek ismin kendisi olmadığını vurgulayan Cole, cezaya çarptırılması halinde sezon sonunda kulüpten ayrılma tehdidinde bulundu. İngiliz basınına göre Cole, Chelsea yönetimine, Real Madrid ve Barcelona'nın kendisiyle yakından ilgilendiğini hatırlattı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...