Childress çark etti

Panathninaikos-Olympiakos arasında oynanan ve olaylı geçen maçın ardından Avrupa kariyerini gözden geçirebileceğini söyleyen Josh Childress, yanlış anlaşıldığını söyledi.

Ntvspor 23.05.2009 - 15:56

İSTANBUL - Olympiakos'un ABD'li yıldızı Josh Childress, Avrupa kariyerini yeniden gözden geçireceği şeklinde yaptığı açıklamanın yanlış anlaşıldığı belirtti.

Olympiakos’un ABD’li yıldızı taraftarların final serisi heyecanından dolayı daha ateşli davrandığını ifade ederek, “Yaşanan olaylar tabii ki gereksizdi. Olayların oyuna katkıda bulunmadığı çok açık. Tam tersine takımı durdurdu, ama kesinlikle benim önümüzdeki sezon nerede oynayacağım konusunda da etkili olmayacak” diye konuştu.

Perşembe gecesi iki takım arasında oynanan A1 Ligi final serisinin ilk maçında, bitime 1:25 dakika kala Olympiakos taraftarları Panathinaikos bench’ine doğru meşale ve bir çok yabancı madde fırlatmış, hakemler oyunu yaklaşık 20 dakika durdurmuştu.

Sezon başında NBA takımlarından Atlanta Hawks’tan Olympiakos yolunu tutan Childress, Yunan deviyle 20 milyon dolar karşılığında 3 yıllık sözleşme imzalamıştı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...