Colman: Ders çıkarmalıyız

Trabzonspor'un Arjantinli oyuncusu Gustavo Colman, 2-2 berabere kaldıkları Gençlerbirliği maçından ders çıkarmaları gerektiğini belirtti.

26.09.2009 - 12:54

TRABZON - Trabzonspor'un Arjantinli oyuncusu Gustavo Colman, Gençlerbirliği maçından ders çıkarmaları gerektiğini belirtti.

Colman, yaptığı açıklamada, Gençlerbirliği maçının beklemedikleri bir sonuçla tamamlandığını ifade ederek, ''Maça çok iyi başladık ve 2-0 skor üstünlüğünü aldık ama bunu değerlendiremedik. Bundan ders çıkarmalıyız ve sonraki haftalarda bunu tekrar yaşamamalıyız. Geçen seneki pozisyonda oynuyorum ama geçen seneden daha fazla top alıyorum, bu yüzden de gol pozisyonuna çok giriyorum. Gelecek haftalarda da gol atmaya çalışacağım ama önce toparlanmamız lazım. Alanzinho, oyundan çıktığı için çok üzgün. Tabii ki bir oyuncu sonradan oyuna girip, 35 dakika oyunda kalıp sonra çıkarsa morali bozulur. Ama şu anda biz nasıl çalışıyorsak o da aynı çalışmayı göstermesi gerekiyor'' diye konuştu

Trabzonspor'un Gençlerbirliği karşısında ilk golünü kaydeden Gabriç ise ''Maça iyi başladık. İki farklı öne geçtik ama bu oyunu maçın tamamına yansıtamadık'' dedi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...