Chelsea Menajeri Antonio Conte, son dönemde Manchester United Menajeri Jose Mourinho ile girdiği söz düellosundan dolayı pişmanlık yaşamadığını dile getirdi.

Geçtiğimiz hafta Portekizli teknik adam hakkında 'Bunama sorunu yaşıyor' ifadesini kullanan ve bunun üzerine Mourınho'dan "Benim adım onunkisi gibi şikeyle anılmadı" yanıtını alan Conte, daha sonra meslektaşı için daha da ağır ifadeler kullanmıştı. İtalyan çalıştırıcı, Mourınho için "Düşük profilli, küçük ve sahte davranışlarda bulunan bir adam" yorumunu yapmıştı.

Conte, yaşanan tartışma nedeniyle Chelsea veya Manchester United kulüplerinin imajının sarsılacağı şeklindeki yorumlara katılmadığını dile getirdi. Polemiğin iki kulüp arasında değil, kendisi ile Mourinho arasında yaşandığına vurgu yapan Conte, "Kendisi çok ciddi ifadeler kullandı. Bunu hiç unutmayacağım. Burada bir problem varsa onunla benim aramdadır. Kulüpler arasında değil" dedi.

Chelsea ile Manchester United, 25 Şubat'ta Premier Lig'de karşı karşıya gelecek. Conte ile Mourinho'nun kulübede olacağı maça Old Trafford ev sahipliği yapacak.