Coucerio'dan eleştirilere yanıt

Gaziantepspor Teknik Direktörü Jose Coucerio, kendisi hakkında basında yer alan suçlamaları kabul etmediğini belirterek, "Kirli çamaşırları olanların yıkama derdi olur" dedi.

Haberler 30.04.2010 - 17:20

Coucerio'dan eleştirilere yanıt

Gaziantepspor, Turkcell Süper Lig'in 32. haftasında deplasmanda yapacağı Antalyaspor maçının hazırlıklarını sürdürdü.

Celal Doğan Tesisleri'nde, teknik direktör Jose Couceiro yönetiminde yapılan antrenman, ısınma koşusu ve açma-germe egzersizleriyle başladı. Antrenmanın ana bölümünde 5'e 2 oyun ve taktiksel çalışmalar yapıldı. Antrenman soğuma ve açma germe çalışmalarıyla tamamlandı. Tedavisi devam eden kaleci Mahmut Bezgin takımdan ayrı fizyoterapist eşliğinde sahada düz koşu yaptı. Antrenmana, kadro dışı bırakılan ve tesisleri terk eden Ümit Tütünci, Hakan Bayraktar, Mehmet Yozgatlı ve kaleci Recep Biler katılmadı.

Antrenman öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan teknik direktör Jose Couceiro, Antalyaspor maçında bazı değişiklikler yapacağını belirterek, "Biliyorsunuz gelecek senenin hesaplarını yapıyoruz. Antalyaspor karşısında değişiklik yapma şansımız var. Hangi değişikliği yaparsak yapalım, takımın mücadele hırsının aynı olması lazım" dedi.

Futbolcuların değerlerini konuşarak değil, saha içinde gösterebileceklerini kaydeden Couceiro, "Gelecek sezonla ilgili kararları yönetimle ortak olarak birlikte alıyoruz. Daha önce yabancı oyunculardan 3'ünden sorumlu olduğumu söylemiştim. Ara transfer döneminde gelen oyuncuları da ben kabul ettim. Sakın yanlış anlaşılma olmasın. Ben bütün takımdan sorumluyum. Teknik direktörsem, bütün futbolculardan sorumluyum ve sorumluluktan hiçbir zaman kaçmam" ifadelerini kullandı.

Jose Couceiro, kendisi hakkında bazı basın yayın organlarında yer alan suçlamaları kabul etmediğini belirterek, "Herkes her şeyi konuşabilir. Yani kirli çamaşırları olanların yıkama derdi olur" şeklinde konuştu.

Yabancı oyuncularla ilgili olarak da değişiklik yapmak zorunda kalacaklarını dile getiren Couceiro, "Ekibimizin yapısının dengeli olması açısından neler yapacağımızı ileriki zamanlarda da konuşacağız" dedi.

Sayfa Yükleniyor...