Daum: 6 ay önce söylemiştim

Fenerbahçe Teknik Direktörü Christoph Daum, antrenman sırasında basın mensuplarına, ''Size 6 ay önce sezonun nasıl olacağını söylemiştim, hatırlıyor musunuz?'' dedi.

Haberler 10.04.2010 - 13:04

Daum: 6 ay önce söylemiştim

Fenerbahçe Teknik Direktörü Christoph Daum, antrenman sırasında basın mensuplarına, 6 ay önce yaptığı değerlendirmeyi sordu.

Daum, sözlerinin ardından beklemeden yoluna deva ederken, ne demek istediğiyle ilgili basın mensuplarının açıklama istemesi üzerine, ''Sezonun son maça kadar çekişmeli bir şekilde geçeceğini ve Fenerbahçe'nin de hep şampiyonluk yarışının içinde olacağını söylemiştim. Gördüğünüz gibi aynen devam ediyoruz'' şeklindeki mesajını gönderdi.

Diğer yandan, antrenmanı, yönetim kurulu üyesi Cihan Kamer ile Futbol Şubesi Sportif Direktörü Aykut Kocaman birlikte izlerken, çalışmasını salonda yapan Emre de bu ikiliye bir süre eşlik etti.

EMRE ANTRENMANA KATILMADI
Ziraat Türkiye Kupası yarı final rövanş maçında 13 Nisan Salı günü Manisaspor'la karşılaşacak Fenerbahçe, çalışmalarını sürdürdü.

Teknik direktör Christoph Daum yönetiminde, Can Bartu Tesisleri'nde gerçekleştiren ve 1,5 saat süren antrenmanda futbolcular, koşunun ardından üst sahada kondisyon çalışması, ardından da taktik ağırlıklı çift kale maç yaptı.

Sarı-lacivertli takımın antrenmanına, tendonunda ağrı olduğu bildirilen Emre katılmazken, oyuncunun tedbir amacıyla idmana çıkartılmadığı ve salonda bir çalışma yaptığı ifade edildi.

Sol omzunda sakatlığı bulunan Gökhan Gönül'ün durumunun, bugün sağlık heyeti tarafından yapılacak son değerlendirmenin ardından netleşeceği dile getirilirken, Semih ile Uğur'un da salonda çalışmaya devam ettikleri kaydedildi.

Fenerbahçe takımının dünkü çalışmasına katılmayan oyunculardan Selçuk ile Özer, bugünkü antrenmanın tamamında takımla birlikte yer aldı. Cristian ile Ali ise takımdan ayrı koşu yapmakla yetindi.

Sayfa Yükleniyor...