Daum kontrolden geçti

Fenerbahçe Teknik Direktörü Christoph Daum, sağlık kontrolünden geçti.

Haberler 19.06.2010 - 15:40

Kulüple anlaşmalı olan Acıbadem Hastanesi yerine Nişantaşı'ndaki İstanbul Cerrahi Hastanesi'ne giden Daum, burada bir dizi test ve muayeneden geçirildi.

Öte yandan, kulübün resmi internet sitesinin, Fenerbahçe'de kulübün isteği üzerine Sancaktepe'deki Can Bartu Tesisleri'nde dün sabah mesaisine başlayan Daum'un Yönetim Kuruluyla yaptığı toplantının ardından verdiği 'Bilgilendirme notu' dışında hiçbir habere yer vermemesi dikkati çekiyor.

RUTİN SAĞLIK KONTROLÜ
Sarı-lacivertli kulüp, Christoph Daum'la ilgili basında yer alan 'saç testi' iddiasıyla ilgili açıklama yaptı. Resmi sitede yer alan açıklama şöyle:
"Teknik direktörümüz Christoph Daum’a bazı testlerin yaptırılacağı şeklinde asılsız bir haber yer almaktadır. Sayın Daum, Türkiye Futbol Federasyonu’na gönderilmek üzere her yıl sezon başında yapılan rutin bir sağlık kontrolünden geçecektir. Kendisine, haberde iddia edildiği gibi rutin sağlık kontrol dışında test ya da testlerin uygulanması söz konusu değildir.  Bu tarz sağlık kontrolleri her sezon başında tüm teknik heyet ve sporcular tarafından yaplarak, sonuçları içeren rapolar Türkiye Futbol Federasyonu'na sunulur."

Sayfa Yükleniyor...