Daum'u kızdırdılar

Fenerbahçe Teknik Direktörü Christoph Daum, üst üste alınan kötü sonuçları fizik gücü yetersizliğine bağladı. Haftanın ilk antreman gününde kondisyon çalışmalarına ağırlık veren Alman teknik adam, isteksiz görünen futbolcularını sık sık uyardı.

Ntvspor 24.11.2009 - 14:15

Daum'u kızdırdılar

İSTANBUL - Fenerbahçe'de son 5 haftada yaşanan düşüş, teknik direktör Christoph Daum'u acil tedbirler almaya yöneltti.

Beşiktaş maçı sonrasında yapılan ilk antremanda, oyuncularına bugüne dek olmadığı kadar sert çıkışlar yapan Alman teknik adam, yardımcısı Roland Koch'a da yeni bir kondisyon antremanı programı hazırlattı.

Daum, haftanın ilk antreman gününde çalışma sayısını ikiye çıkartarak, oyuncularına sadece kondisyon çalışmaları yaptırdı. Alman teknik adam antrenmanda isteksiz görünen futbolcuları da sık sık uyardı.

Fenerbahçe yönetimi ise kötü sonuçların ardından çıkan asılsız haberlere bir kez daha tepki göstermeye hazırlanıyor. Başta Guiza ve Kazım olmak üzere eleştirilen bazı oyuncuları uyaran yönetim, bu iki isim üzerinden yapılan bazı haberler için de sert bir açıklama yapacak.

Hafta sonunda ligde Kasımpaşa ile karşılaşacak sarı-lacivertlilerde sakat ve cezalı oyuncuların fazlalığı da can sıkıyor. Cezalı Bilica ile birlikte sakatlıkları devam eden Guiza ve Emre'nin yanı sıra Roberto Carlos, Andre Santos ve Uğur kondisyon çalışmalarında yer almadı. Kaptan Alex ise takımdan ayrı koşu ve kuvvet çalışması yapmakla yetindi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...