Daum'un kozu Mehmet Topuz

Fenerbahçe Teknik Direktörü Christoph Daum, yeni transfer Mehmet Topuz'a övgüler yağdırarak, "Mehmet Topuz bize çok şeyler getirecek, çok sevinçli maçlar yaşatacak'' dedi.

30.07.2009 - 16:56

Daum'un kozu Mehmet Topuz

Fenerbahçe Teknik Direktörü Christoph Daum, ''Sahada sizin ve bizim için savaşan bir takım göreceğiz'' dedi.

Fenerbahçe'nin Honved maçı hazırlıkları için yaptığı ter idmanının ardından FB TV'nin sorularını yanıtlayan Alman teknik adamın açıklamaları kulübün internet sitesinde de yayınlandı.

Mehmet Topuz'a övgüde bulunan Daum, Fenerbahçe'ye çok şeyler kazandıracağını anlatarak, ''Mehmet, son antrenmanlarda gerçekten yüksek bir performans gösterdi. Aslında ilk on birde yer alabilecek bir futbolcumuz. Mehmet Topuz, yeni bir futbolcumuz ve bizi çok sevindirecek bir futbolcumuz olacak. Kendisine çok güveniyorum, kalitesi belli bir futbolcu. Mehmet Topuz, kendisine verilen paranın 2-3 kat fazlasını kulübe geri getirecek. Mehmet Topuz bize çok şeyler getirecek, çok sevinçli maçlar yaşatacak'' ifadelerini kullandı.

Bu arada, sabah yapılan antrenmanda önceki gün antrenmanda başına darbe alan Volkan Babacan bireysel oyuncu antrenörü Dolu Arslan yönetiminde takımdan ayrı çalıştı. Tedavisi süren Özer de çalışmalarına takımdan ayrı devam etti.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...