David Moyes İstanbul’dan ayrıldı

Teknik direktör arayışlarını sürdüren Galatasaray'da başkan Ünal Aysal ile görüşme yapan İskoç teknik adam David Moyes, Türkiye'den ayrıldı. Moyes, "İstanbul'a tekrar gelecek misiniz?" sorusuna "Göreceğiz" diye yanıt verdi.

28.06.2014 - 13:49

David Moyes İstanbul’dan ayrıldı

Teknik direktör arayışlarını sürdüren Galatasaray'da kulüp başkanı Ünal Aysal ile görüşme yapan İskoç teknik adam David Moyes, Türkiye'den ayrıldı. Moyes, "İstanbul'a tekrar gelecek misiniz " sorusuna, "Göreceğiz" diye yanıt verdi.

İstanbul'da da başkan Ünal Aysal, Galatasaray Kulübü İcra Kurulu Başkanı Lutfi Arıboğan ve idari menajer Cenk Ergün ile bir araya gelen David Moyes, Kuruçeşme'deki Hotel Les Ottomans'da konakladı.

İskoç çalıştırıcı, öğle saatlerinde Türk Hava Yolları'nın tarifeli uçuşuyla İngiltere'ye döndü.

Deneyimli teknik adam, Atatürk Havalimanı'nda gazetecilerin ısrarlı sorularını yanıtsız bıraktı.

Moyes, bir gazetecinin "İstanbul'a tekrar gelecek misiniz " sorusuna, "Göreceğiz" şeklinde yanıt verdi.

David Moyes, uçağa giderken kendisini takip eden basın mensuplarına el salladı.

Geçen sezon İngiltere'nin Manchester United takımını çalıştıran ancak bekleneni veremediği için sezon tamamlanmadan görevine son verilen Moyes, Katar'da yaptığı bir dizi görüşmenin ardından dün İstanbul'a gelmişti.

Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal'ın özel aracıyla dün Kuruçeşme'deki Hotel Les Ottomans'a geçen Moyes, burada Aysal'ın yanı sıra Lutfi Arıboğan ve Cenk Ergün ile görüşme yapmıştı.

Sarı-kırmızılı kulübün, takımın başına Alman bir teknik direktör getirmeyi düşündüğü belirtilirken; Moyes ile yapılan görüşmenin transferden öte bilgi alışverişi mahiyetli olduğu öğrenilmişti.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...