Deco: Chelsea'de kalacağım

Basında adı Galatasaray ve Beşiktaş'la anılan Chelsea'nin Portekizli yıldızı Deco, futbol yaşantısını Londra'da sürdüreceğini söyledi.

Ntvspor 24.07.2009 - 11:04

Deco: Chelsea'de kalacağım

Geçtiğimiz sezon büyük ümitlerle Barcelona'dan transfer edilen Deco, yaşadığı sakatlıklar sonrası Chelsea'deki geleceği tartışılan isimlerden biri haline geldi.

Scolari'nin takımdan ayrılmasıyla sezon bitiminde adı Avrupa'nın birçoık kulübüyle transfer dedikodusuna karışan Portekizli yıldız için, Galatasaray ve son olarak Beşiktaş'ın da devrede olduğu iddia edilmişti.

Inter'e transferi son anda gerçekleşmeyen 31 yaşındaki orta saha oyuncusu, İngiltere'nin The Times gazetesine verdiği demeçte ise kariyerini Ada'da sürdüreceğinin sinyallerini verdi.

Geçtiğimiz sezonu hayal kırıklığı olarak nitelendiren Deco, Inter'e transferinin gerçekleşmemesi üzerine Chelsea'de kalmaya karar verdiğini söyledi.

Geçen yıl sadece 3 maç ilk 11'de başladığı Chelsea'de bu sezon kendini yeniden ispatlamak istediğini belirten Deco, "Ancelotti ile görüştüm. Burada kalacağım, çünkü kontratım devam ediyor. Ben sadece en iyi futbolumu oynamak istiyorum" dedi.

Chelsea forması giymekten mutlu olduğunu vurgulayan Portekizli orta saha oyuncusu, "Umarım bu sezon sakatlık yaşamam ve en iyi yaptığım işi; yani futbolu yine bu güzel ortamda en iyi şekilde sergilerim" diye konuştu.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...