Deivid: Yeterince faydalı olamadım

Fenerbahçe'nin Brezilyalı futbolcusu Deivid De Souza, geçirdiği sakatlık sonrası takımına yeterince faydalı olamadığı için kendini kötü hissettiğini söyledi.

09.01.2010 - 14:33

Deivid: Yeterince faydalı olamadım

Fenerbahçe'nin Brezilyalı oyuncusu Deivid, takıma yeterince faydalı olamadığı için kendini kötü hissettiğini belirtti.

Fenerbahçe TV'ye açıklamalarda bulunan Deivid, Sezonun ilk yarısında gerek sakatlığı ve gerekse performansı nedeniyle yeterli forma şansı bulamadığını belirtirken, ''Şu anda hocamızın emrindeyim. Hocamız bana ne zaman ki görev verir, bana güvenir, saha içerisine koyarsa ben de hocamızın yüzünü kara çıkarmamak ve takımıma yardımcı olmak için elimden geleni yaparım. Geçirdiğim sakatlık sonrası takımıma yeterince faydalı olamadığım için zaten kendimi kötü hissediyorum. En iyi şekilde çalışıp kendimi hazırlıyorum ve bir gün bana da şans geleceğini biliyorum. İkinci devrede forma şansı bulmam gerektiğini biliyorum. Bunun içinde kendimi daha fazla zorluyorum. Çünkü oynamak istiyorum. Şu anda hem kafa olarak hem de vücut olarak kendimi gayet iyi hissediyorum. Hocamız şans verdiği sürece elimden geleni yapacağım'' diye konuştu.

Brezilyalı futbolcu, takım olarak ikinci yarıya en iyi şekilde hazırlandıklarını vurgularken, ''İyi çalışmamız gerektiğinin bilincindeyiz. Herkes üzerine düşeni en iyi şekilde yapmaya çalışıyor. Sezonun ikinci yarısında da rakiplerimizin önünde ipi göğüslemeyi ve şampiyonluğa ulaşmayı hedefliyoruz'' dedi.

Ziraat Türkiye Kupası (A) Grubu'nda yapacakları Eskişehirspor maçına da değinen Deivid, ''Eskişehir maçı bizim için önemli bir karşılaşma. Özellikle de gruplardaki hedefimizi göstermek açısından büyük önem taşıyor. Ligde oynadığımız maçı deplasmanda kaybetmiştik. Taraftarlarımıza bu maçı unutturmak için kazanmak istiyoruz. Bu maçı kazanacak gücümüz var. Rakibimize saygı duyuyoruz ve onlara karşı en iyi şekilde mücadele ederek sahadan galibiyetle ayrılan taraf olmak istiyoruz'' ifadelerini kullandı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...