Delgado geri adım atmıyor

Beşiktaş'ın Arjantinli futbolcusu Matias Delgado, siyah-beyazlı yönetimin sözleşmesini dondurma talebini bir kez daha reddetti.

Ntvspor 27.07.2009 - 14:20

Delgado geri adım atmıyor

İSTANBUL - Yabancı kontenjanında yer açmak için sakatlığı nedeniyle uzun süre sahalardan uzak kalacak olan Delgado'nun sözleşmesini dondurmak isteyen Beşiktaş Yönetimi, Arjantinli futbolcuyu ikna edemiyor.

Beşiktaş Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Şeref Yalçın, Delgado ile yaptıkları son görüşmeden de sonuç alamadıklarını söyledi.

Delgado'nun sözleşmesini dondurmayı düşünmediğini bir kez daha tekrar ettiğini belirten Yalçın, "Delgado, 3 ay sonra iyileşerek sahalara dönebileceğini ve bu nedenle sözleşmesini dondurmaya gerek duymadığını söyledi. Biz bu konu ile ilgili çalışmalarımıza devam edeceğiz" şeklinde konuştu.

Bu arada yeni sezon hazırlıklarını İspanya'da sürdüren Beşiktaş'ta, Erkan Zengin ve Nihat Kahveci'nin performansı teknik heyeti sevindirdi.

Antrenmanda yapılan çift kale maçta Erkan Zengin attığı gollerle dikkat çekerken, takıma yeni katılan Nihat Kahveci de golleriyle alkış aldı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...