Delgado'da sona doğru

Beşiktaş yöneticisi Nedim Sarsmaz, Delgado'nun sözleşmesini askıya alma konusunda anlaşmaya çok yakın olduklarını söyledi. Sarsmaz, kontenjan açıldığında herkesi heyecanlandıracak bir transfer yapacaklarını belirtti.

27.07.2009 - 19:13

Delgado'da sona doğru

Beşiktaş Kulübü yönetim kurulu üyesi Nedim Sarsmaz, Arjantinli oyuncu Delgado'nun sözleşmesinin askıya alınması konusunda sona yaklaştıklarını söyledi.

Sarsmaz, Radyospor'da katıldığı programda yaptığı açıklamada, Delgado'nun sözleşmesini askıya alabilmek için babası ve menajeri Eduardo Delgado ile birkaç gündür görüştüklerini belirterek, ''Görüşmelerimiz sürüyor. Sanırım sözleşmeyi askıya almayı kabul edecekler. Son detayları konuşuyoruz. Bana göre bu sorunu çözdük'' dedi.

Nedim Sarsmaz, transfer için koşulların da oluştuğunu ifade ederek, herkesi heyecanlandıracak büyük bir transfer gerçekleştireceklerini dile getirdi.

Katıldıkları Barış Kupası'nda final oynamaları halinde dünya basınının Beşiktaş adını takibe alacaklarını vurgulayan siyah-beyazlı yönetici, ''Ayrıca 2 milyon Euro'ya yakın para kazanacağız. Barış Kupası'nda finale kalırsak Futbol Federasyonu'na başvurup, TFF Süper Kupa maçının tarihini ileriye almalarını isteyeceğiz. Fenerbahçe Kulübü'nden de anlayış bekliyoruz. Öyle tahmin ediyorum ki onların kupa maçından önce ve sonra iki ön eleme karşılaşması var. Dolayısıyla erteleme kararı Fenerbahçe için de iyi olabilir'' diye konuştu.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...