Demirören: Beşiktaş’ın yolu açık

Hatay’ın İskenderun ilçesinde şampiyonluk kutlamasına katılan Başkan Yıldırım Demirören “Zor bir viraja girdik, zor bir tepeye doğru tırmanıyoruz. Yine engellemek için uğraşacaklar. Ama sizlerden, yönetimden aldığımız güçle hepsini aşacağız’’ dedi.

01.07.2009 - 10:09

İSKENDERUN - Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, ''Zor bir virajdayız ama yine başaracağız'' dedi.

Beşiktaş'ın şampiyonluk kutlaması, Hatay'ın İskenderun ilçesinde düzenlenen baloda yapıldı.

Demirören, İskenderun Yelken Kulübü'ndeki şampiyonluk balosunda yaptığı açıklamada, 5 yıllık yönetiminde 5 kupa aldıklarını, bunun için tüm camiaya teşekkür ettiklerini söyledi.

Başarıya ulaşana dek çok sıkıntı ve eziyet çektiklerini belirten Demirören, ''Geçmişe ve diğer kulüplere baktığımızda, bizim ne kadar başarılı bir yönetim olduğumuzu görüyoruz. Ama bu başarılara rağmen, Beşiktaş'ın kötü ve olumsuz yönleri ortaya çıkarılmaya çalışılıyor. Fakat, buraya geldiğimde ne kadar büyük bir camia olduğumuzu bir kez daha anladım. Şampiyonluk kutlaması yaptığımız 5. yer İskenderun. En canlı ve heyecanlı kutlama burada oldu. Beşiktaş'ın yolu açık. Zor bir viraja girdik, zor bir tepeye doğru tırmanıyoruz. Yine engellemek için uğraşacaklar. Ama sizlerden, yönetimden aldığımız güçle hepsini aşacağız, yine başaracağız. Size söz veriyorum, gelecek yıl yine burada kutlama yapacağız.'' dedi.

Geceye getirilen 2 şampiyonluk kupasıyla Beşiktaşlı konuklar anı fotoğrafları çektirdiler.      Şampiyonluk gecesinde sanatçı Birol Can, kendi besteleri olan Beşiktaş marşlarını söylerken, sanatçı Gökhan Tepe de bir konser verdi. Gece boyunca Demirören ve eşinden taraftar konuklar imza alırlarken, bol bol anı fotoğrafı çektirildi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...