Demirören: Kazanan Beşiktaş olacak

Seçim çalışmaları için Hatay'a giden Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, "Kongrede kazanan Beşiktaş olacak" dedi.

Demirören: Kazanan Beşiktaş olacak

Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, Hatay'ın İskenderun ilçesi Beşiktaşlılar Derneği yetkililerini ziyaret etti.

Demirören, Beşiktaş Kulübü'nın 31 Ocak'ta yapacağı genel kongrede aday olacağını açıklamasının ardından, böglede gerçekleştireceği ziyaretlere katılmak üzere uçakla Adana'ya geldi. Buradan Adana Beşiktaşlılar Derneği ve Adanaspor kulübü yetkilileri ve taraftarları tarafından karşılanan Demirören, daha sonra İskenderun'a giderek Yelken Kulübünde İskenderun Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Sedat Uysal ve dernek üyeleriyle basına kapalı olarak toplantı gerçekleştirdi.

Demirören toplantı çıkışında, futbol, takım ve kongreye ilişkin herhangi bir değerlendirme yapmayacağını belirterek, ''İskenderun'daki toplantımız çok güzel geçti. Beşiktaşımız'ın sorunlarını ve hedeflerini paylaştık. Bundan sonra seçim var. Kazanan sonuçta Beşiktaş olacak. Herkese hayırlı olsun'' dedi.

Toplantıya Demirören'in listesinde yer alan Doğan Küçükoğlu, Serdar Adalı ve Cengiz Zülfikaroğlu ile Adana Beşiktaşlılar Derneği'nden yöneticileri de katıldı.

Demirören'in, yarın Adana yapılacak ve İskenderun, Hatay, Kahramanmaraş, Osmaniye ve Mersin Beşiktaşlılar derneklerinin üyelerinin katılacağı toplantıda projelerini anlatacağı öğrenildi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...