Demirören'den 2010 mesajı

Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, 2010 yılı için Beşiktaşlı taraftarlara mesaj gönderdi.

31.12.2009 - 11:03

Demirören'den 2010 mesajı

Beşiktaş Kulübü Başkanı Demirören, yeni yılın, Beşiktaş'ın birlikteliğinden doğacak büyük zaferlerin şahidi olacağını söyledi.

Başkan Demirören, Beşiktaş Dergisi'nin Ocak ayı sayısında yer alan yazısında, siyah-beyazlı taraftarlara seslendi. 2009'un Beşiktaş'ın başarılarıyla dolu bir yıl olarak geride kaldığını vurgulayan Demirören, şöyle devam etti: "Beşiktaş'a gönül verenler için 2009'un çok önemli bir yeri olacak. Çünkü 2009, Beşiktaş'ın şampiyonluklarını çifter çifter kutladığı bir yıldı. Çünkü 2009, hepimizin Siyah Beyaz tek bir yürek olduğu, içimizdeki Beşiktaş aşkını, coşkusunu sokaklara, meydanlara taşıdığımız bir yıldı. Çünkü 2009, BJK Fulya Süleyman Seba Kompleksi'nin açılış kurdelesini keserek, yarım asırlık mücadeleyi sonuçlandırdığımız bir yıldı."

Başkan Demirören, yepyeni bir yılı karşılamanın heyecanı içinde olduklarını anlatarak, "2010'un da sevinç, gurur ve kutlamalarla dolu, şanlı tarihimize yeni zaferlerin eklendiği, yine bir Beşiktaş yılı olacağına yürekten inanıyorum. Yeni yıl, Beşiktaş'ın birlikteliğinden doğacak büyük zaferlerin şahidi olacaktır" dedi.

"HER ZAMAN İLERİ BAKACAĞIZ, EN YÜKSEKTE OLACAĞIZ"
Yıldırım Demirören, Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nün, 1903 yılından beri hep geleceğe dönük büyük düşünenlerin kulübü olduğunu belirterek, "Bu kartal başarılarını, bakışlarını geleceğe çevirerek sağlamıştır. Yine öyle olacaktır. Her zaman ileriye bakacağız, her zaman en yüksekte olacağız, her zaman en hızlı koşacağız. Yeni yılın tüm camiamıza sağlık, başarı ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum" diyerek yazısını tamamladı.


  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...