Demirören'den stat müjdesi

Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, siyah-beyazlı camianın uzun süredir beklediği yeni stat projesinin yapımına sezon sonunda başlamak istediklerini açıkladı. Demirören, "Sezon biter bitmez yeni stat için ilk kazmayı vuracağız" diye konuştu.

Ntvspor 31.03.2009 - 11:53

İSTANBUL - Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, 2008-09 futbol sezonu biter bitmez yeni İnönü Stadı'nın yapımı için çalışmalara başlayacaklarını açıkladı.

Demirören, "Yeni stadımızın yapımı konusunda yaşadığımız zorlukları aşma yönünde çok büyük bir adım attık. Başbakanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan ile bir araya geldiğimiz bir toplantıda yeni stadımızın gerekliliği ve de inşaatının bir an önce başlaması için tam destek sözü aldık. Sezon biter bitmez ilk kazmayı vuracağız. Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a, temsil ettiğim tüm Beşiktaşlılar adına şükranlarımı arz ediyorum" diye konuştu.

Yıldırım Demirören, yapımı sona eren ve geçtiğimiz ay açılışı yapılan Fulya Süleyman Seba Kompleksi'nin öneminin, kriz ortamlarında çok daha anlaşılır hale geleceğinin de altını çizdi.

Demirören, "Göreve geldiğim günden bu yana ısrarla savunduğum ve fırsat buldukça tekrarladığım bir görüşüm vardı. Birlik ve beraberlik içinde kenetlendiğimiz zaman bizi kimse yıkamaz ve başaramayacağımız hiçbir şey olamaz. Başarımızın arkasındaki asıl güç, bu sözlerimin açılımı ve en çarpıcı ispatıdır. Çünkü, spor kulüplerinde sadece sahada kazanılan başarı ve şampiyonluklar değil, bu başarıları kimselere muhtaç olmadan sürekli kılacak tesis ve yatırımlar da çok önemlidir. Ve inanıyorum ki bütün dünyanın, bağlantılı olarak da spor kulüplerinin içinde bulunduğu ekonomik krizin daha da derin yaşanacağı ilerideki günlerde Fulya'ya yaptığımız yatırımın önemi daha iyi anlaşılacaktır" dedi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...