Denizli ''Devler Ligi''nde siftah peşinde

Fenerbahçe'nin başında 2001-2002 sezonunda UEFA Şampiyonlar Ligi'nde ''sıfır'' çeken, başında bulunduğu Beşiktaş ile de ilk maçını kaybeden Mustafa Denizli, CSKA Moskova maçı ile ilklere imza atmayı hedefliyor.

29.09.2009 - 11:23

Denizli ''Devler Ligi''nde siftah peşinde

İSTANBUL - UEFA Şampiyonlar Ligi'nde B Grubu'ndaki ikinci sınavını bu akşam Rusya'nın CSKA Moskova takımı karşısında verecek olan Beşiktaş'ta, ''Devler Ligi''ndeki maçlar teknik direktör Mustafa Denizli için de ayrı bir anlam taşıyor.

Fenerbahçe'nin başında 2001-2002 sezonunda ''Devler Ligi''de ''sıfır' çeken, Beşiktaş'ın başında çıktığı ilk maçta da Manchester United'ın 1-0 galibiyetine engel olamayan deneyimli teknik adam, ilk puan veya puanlarını Moskova deplasmanında almaya çalışacak.

Siyah-beyazlıların CSKA Moskova karşısında alacağı puan veya puanlarla deneyimli teknik adam da ''Devler Ligi''nde kariyerindeki ilklere imza atacak.

Mustafa Denizli yönetimindeki Fenerbahçe, UEFA Şampiyonlar Ligi'nde 2001-2002 sezonunda F Grubu'nda yaptığı 6 maçı da yitirerek, hiç puan alamadı. Grup maçlarını 3 gol atıp, 12 gol yiyerek son sırada tamamlayan Denizli yönetimindeki Fenerbahçe, aynı zamanda şimdiye kadar ''Devler Ligi''nde mücadele eden Türk takımları içindeki en kötü performansı sergiledi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...