ANKARA - Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli, 0-0 biten Gençlerbirliği maçının ardından yaptığı açıklamada, iyi bir futbol sergileyemediklerini söyledi.

Mustafa Denizli, sahada oynamak için çıkan bir takımla rakibini oynatmamak isteyen bir takımın mücadele ettiğini belirterek, ''Çok fazla üretken olamadık. Bunun sonucunda da bu skor çıktı. Özellikle hücum bölgesinde etkili olmasını beklediğim futbolcular istenileni bugün ortaya koyamadı'' diye konuştu.

Beşiktaş'ın neler yapabileceğini herkesin bildiğini ifade eden Denizli, ''3 hafta sonunda düşündüğümüzün 4, iyimser olarak ise 2 puan gerisindeyiz. Sonuçta iyi oynamadık. Her geçen hafta oyunumuzu ilerletmemiz gerekiyor. Geçen hafta bunu gösterdik, ancak bu hafta rakip buna izin vermedi. Belirli konularda sıkıntılarımız var. Bunları hemen aşmak kolay değil. Ben bu takımın neler yapabileceğini biliyorum. Kimse merak etmesin'' dedi.

''AURELİO GÜNDEMİMİZDE HİÇ OLMADI''
Denizli, transferle ilgili yöneltilen bir soruya karşılık olarak, Mehmet Aurelio'nun gündemlerinde hiç olmadığını söyledi.

Transfer döneminde koşulları en iyi biçimde kullanmaya çalıştıklarını ifade eden Denizli, ''Eksik yerleri kapatmaya çalıştık. Geçen hafta yönetime İbrahim Kaş'ı söyledim. Bu hafta İbrahim'in transferi bitti. İbrahim bildiğimiz bir oyuncu, onun takıma neler katabileceğini hesaplayarak bu transferi istedim'' diye konuştu.

GENÇLERBİRLİĞİ CEPHESİ
Turkcell Süper Lig'deki 3. maçında Beşiktaş ile karşılaşan ve sahadan golsüz eşitlikle ayrılan Gençlerbirliği'nde, teknik direktör Thomas Doll, oyunun hakkının 0-0 olduğunu söyledi.

Karşılaşma sonrasındaki basın toplantısında konuşan Doll, Beşiktaş'ın iyi oyunculardan kurulu bir takım olduğunu vurgulayarak, ''Takımımı kutlamam gerekiyor. Taktiğimizi sahaya iyi yansıttık. Günden güne daha iyi işler yapıyoruz. İyi bir takıma sahibiz. Maçta, kazanma isteğinde takım olmaya çalıştık. 3 maçtır pozisyonlarımız var ama değerlendiremiyoruz. Performans olarak yüzde yüze yaklaştıkça, golleri de atacağız. 0-0 oyunun hakkı diyebiliriz'' diye konuştu.

Alman teknik adam, Harbuzi sakatlanana dek oyuncu değiştirmediğinin hatırlatılması ve bunun bir yerlere mesaj olup olmadığı yönündeki soruya, ''Takımım iyi oynadığı için değişikliğe gerek yoktu'' yanıtını verdi.