Denizli sert çıktı

Ziraat Türkiye Kupası’nda Kasımpaşa mağlubiyeti ile gruptan çıkma şansını zora zokan Beşiktaş'ta, teknik direktör Mustafa Denizli futbolcularını sert bir biçimde uyardı.

Ntvspor 13.01.2010 - 12:42

Denizli sert çıktı

Kasımpaşa'ya evinde 3-1 yenilerek Ziraat Türkiye Kupası’nda gruptan çıkma şansını zora sokan Beşiktaş'ta, teknik direktör Mustafa Denizli, maç sonrası soyunma odasında futbolcularına sert çıktı. Yenilen goller nedeniyle savunma oyuncularını eleştiren Denizli, orta saha ve hücum hattında görev yapan futbolcularını da uyardı.

Oyuncularına, hedeflerinin sezonu çifte kupayla kapatmak olduğunu söyleyen deneyimli çalıştırıcı, alınan mağlubiyet nedeniyle hayal kırıklığına uğradığını ifade etti. Taraftarın tepkisini anlayışla karşıladığını kaydeden Denizli, İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçıyla galibiyet serisine başlamaları gerektiğini vurguladı.

Daha önce transfer yapılmayacağını açıklayan Beşiktaş Teknik Direktörü, savunmada yaşanan sıkıntılar nedeniyle fikir değiştirerek yöneticilere yerli bir futbolcuyu kadroya katabileceklerini söyledi. Yönetimin, Denizli'nin isteği doğrultusunda önümüzdeki günlerde çalışmalara başlaması bekleniyor.

Bu arada olağan genel kurul öncesinde başkan adaylarından Murat Aksu, listesini oluşturmaya devam ediyor. Aksu, 8. yönetici adayı olarak Bahri Büyükhanlı'nın ismini açıkladı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...