Mustafa Denizli'den Burak Yılmaz açıklaması

Galatasaray Teknik Direktörü Mustafa Denizli, transfer ve Burak Yılmaz'ın takımdaki geleceğiyle iligili açıklamalar yaptı.

Ntvspor 28.01.2016 - 13:50

burak yılmaz transfer.jpg

Deneyimli teknik adam UEFA'dan gelen mektup sonrası transfer yapmalarının zor olduğunu söyledi.

Başkan Dursun Özbek ile yaklaşık bir saat görüştüğünü dile getiren Denizli, "Mali açıdan sorun çıkarmayacak bir transfer hamlesi yapabilir miyiz diye düşündük. Sadece bir tane oyuncu alabileceğimizi ancak onun da zor olduğunu gördük. Şu andan itibaren transfer imkanlarımızın son derece kısıtlandığını söyleyebilirim. Galatasaray'ın önümüzdeki sezonlarda yapması gereken hamleleri biz ocak ayında gerçekleştirmek istedik. Ancak bunu yapamadık" dedi.

"GÖREVİNİ YAPMAYA DEVAM EDECEK"
Denizli gelen oyuncu olmayacağını gibi takımdan kimsenin ayrılmayacağıını söyledi. Deneyimli teknik adam, "Ayrılabileceğini düşündüğüm isimler vardı. Bize iyi teklif olur, kendisine gelen teklifi değerlendirmek isteyen arkadaşlara yol açarım. Burak Yılmaz'la ilgili bir görüşmem olmadı. Benim futbolcularıma talip varsa bu beni de mutlu eder. Ama şuan öyle birşey yok. Kimse Burak ile ilgili bir şeyden bahsetmedi. Dolayısıyla Burak'la da konuşmam olmadı. Burada görevini yapmaya devam edecektir" ifadelerini kullandı.

BURAK'IN GOL SEVİNCİ
Denizli, Burak'ın Osmanlıspor maçında attığı golden sonra tribünlere el sallamasıyla ilgili olarak ise, "Burak'ın el sallamasını kim nasıl değerlendirir bilmiyorum. Burak bu taraftarı çok sevindirmiştir. Taraftar da Burak'ı olduğu yerden çok büyük yerlere taşımıştır" ifadelerini kullandı.

Sayfa Yükleniyor...