Denizli'den net mesaj!

Galatasaray Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Akhisar karşılaşması sonrası açıklamalarda bulundu.

Ntvspor 20.12.2015 - 18:35

Denizli'den net mesaj!

3 puanın önemliden daha fazla anlam ifade ettiğini söyleyen Mustafa Denizli, "Çok çok önemli 3 puan. Oyunda zaman zaman çok iyi işler yaptık. Kalemizde gördüğümüz 2 gol için Galatasaray olarak aksiyonlarla, saha içindeki mücadelemizle 'bunu nasıl yedik' demeyelim. Bunu diyoruz. Oyun çok kolaya zaman oldu çok zora geldi. Bir çok pozisyonda kendimiz zorladık. Bütün bunların yanında 5'lik 6'lık maç da olabilirdi. Bize çok yakın olan rakiple oynayıp 3 puanı kazanmak keyifli" diye konuştu.

Takımda revizyona gidileceğinin sinyallerini veren Denizli, "Devreyi böyle bitirdiğimiz zaman saha içinde de saha dışında da birçok şey değişecek. Çok değişen şeyler de bizim ileriye umutla bakmamızı sağlayacak" vurgusunu yaptı.

Sıkıntılı bir dönem yaşadıklarını kaydeden Mustafa Denizli, "Futbolcularım da ben de bunu aşmakta kararlıyız. Bu tribünlerle birlikte çoşup, zaman zaman çok iyi şeyler yaptık. Bazılarını skora çeviremedik. Önümüz aydınlık olacak diye düşünüyorum" ifadelerini kullandı.

Taraftarın takıma verdiği desteğin önemli olduğunun altını çizen mustafa Denizli, "Türkiye'de 2 şey çok önemli. Bir, tribüne gelen taraftarı takım oynayarak, gol atarak tribüne çeker. Gol yedik biraz sıkıntılı süreç yaşadık. O zaman da tribün bizi oyun içinde tuttu. Birbirimizi oyunda tuttuk. Bu güzeldi" sözleriyle taraftarın önemine dikkat çekti.

Sayfa Yükleniyor...