Denizlispor Mesut Bakkal ile anlaşamadı

Denizlispor Kulübü Genel Menajeri Özhan Çetin, kulüpten astronomik miktarda bir para istediği için teknik direktör Mesut Bakkal ile yapılan görüşmenin askıya alındığını bildirdi.

Haberler 08.06.2009 - 23:54

İSTANBUL - Denizlispor, para konusundaki anlaşmazlıklar nedeniyle teknik direktör Mesut Bakkal ile görüşmeleri askıya aldı.

Özhan Çetin, Denizlispor Kulübü Yönetim Kurulu toplantısının ardından, kulüp başkanı Ali İpek'in, Mesut Bakkal ile gündüz saatlerinde bir görüşme yaptığını, ancak para konusunda anlaşılamadığı için konunun bu akşam yapılan yönetim kurulu toplantısına intikal ettirildiğini söyledi.

Bakkal'ın kulüpten yıllık 1 milyon 150 bin lira para istediğini ifade eden Çetin, ''Yönetim kurulu toplantısında konu görüşüldü. Yönetim kurulu, istenen paranın Denizlispor bütçesini aşan bir para olduğu konusunda birleşti. Bu şartlarda anlaşma yapılamayacağı hocamıza bildirildi. Mesut Hoca, kulüp bütçesini aşan miktarda para istediği için anlaşma sağlanamadı. Görüşmelere yine devam edilecek. Ben, bir orta yolun bulunacağına inanıyorum'' dedi.

Sayfa Yükleniyor...